minutník VAJÍČKO PH ČRV CULINARIA
Kód: MA-287504
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Minutník VAJÍČKO, PH, červený, CULINARIA. výška: 7 cm materiál: plast barva: červená Kuchyňská minutka CULINARIA Vajíčko je velmi praktický pomocník do kuchyně, který pohlídá čas za Vás, takže se můžete věnovat klidně jiné činnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minutky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022478790 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 1,428 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
