mísa 23cm EBRO skleněná BÍ
Kód: MA-266153
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mísa skleněná 23 cm, EBRO, BÍ. průměr: 23 cm materiál: sklo barva: bílá Mísa EBRO z tvrzeného skla, bílé barvy. Mísu lze používat do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Vyrobeno v EU. Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, je 100% recyklovatelné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 0087954238796 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,726 kg |
| Objem přepravní: | 5,0255 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
