mísa hluboká, s uchy, 33cm (8l) PH mix barev
Kód: MA-249240
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mísa hluboká, s uchy, 33 cm, 8 l, PH mix barev. průměr: 33 cm objem: 8 l materiál: plast mix barev: transparentní, bílá, bílá mramorová, okrová, růžová, červená, tyrkysová, modrá, tmavě modrá, zelená, hnědá, světle šedá, tmavě šedá, černá Plastovou mísu s uchy lze použít v koupelně, ve spíži, na zahradě, na chatě, v karavanu či na cestách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 5907513603177 |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,232 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 8000 ml |
| Objem přepravní: | 17,424 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Šířka přepravní: | 33 cm |
| Typ mísy: | kuchyňská mísa |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 16 cm |
| Zařazení - jídelna: | Mísy a dózy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
