mísa hranatá 1,5l 31,6x17,5x5cm 7106 skl.
Kód: MA-200681
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mísa hranatá 1,5 l, 31,6 x 17,5 x 5 cm, 7106 skl. objem: 1,5 l rozměry: 31,6 x 17,5 x 5 cm materiál: sklo Praktická mísa vyrobená z kvalitního a tepelně odolného borosilikátového skla SIMAX. Ideální k zapékání, dušení a pečení. Je vhodná do všech typů trub vč. mikrovlnné trouby, do myčky na nádobí, ale také k uskladnění potravin v lednici. Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech. Výrobky z hlediska zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti při používání podléhají dozoru státních kontrolních orgánů České republiky. Vyrobeno ze skla bez obsahu kadmia a olova. Dodržujte zásadu pozvolného ochlazování. Myjte jemnými mycími prostředky, které sklo nepoškrábou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8593419414428 |
| Hloubka přepravní: | 17,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,00142857142857 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,765 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 31,6 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
