mísa na ovoce 24x24x12cm Cr+bambus
Kód: MA-399920
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměr: 24 x 24 x 12 cm rozměr základny: 12 x 12 x 1 cm materiál: chrom, bambus Koš lze využít při servírování ovoce, ale poslouží zároveň i jako interiérový doplněk. Díky čtvercové základně z bambusového dřeva má koš větší stabilitu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8590419398383 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,552 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 6,912 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
| Zařazení - jídelna: | Mísy a dózy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
