mísa salátová, s uchy, 28cm (4l) PH mix barev
Kód: MA-249250
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mísa salátová, s uchy, 28 cm, 4 l, PH mix barev. objem: 4 l rozměry: 24 x 28 x 13,5 cm materiál: plast mix barev: transparentní, bílá, bílá mramorová, okrová, růžová, červená, tyrkysová, modrá, tmavě modrá, zelená, hnědá, světle šedá, tmavě šedá, černá Plastová miska s uchy na salát, díky svému tvaru umožní stabilní uchopení a pohodlné promíchání salátu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 5907513614401 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,176 kg |
| Objem přepravní: | 9,072 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 13,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
