mísa šlehací 3l PH LATTE CULINARIA
Kód: MA-287561
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plastová mixovací nádoba v hnědé barvě o objemu 3 l, má dno s protiskluzovou úpravou. Rozměr: průměr 20,5 cm, výška 14,4 cm. Nádoba je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehací mísy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8591022572108 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Objem přepravní: | 8,505 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
