mísa šlehací 3l PH s gumou, mix barev
Kód: MA-282207
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mísa šlehací 3 l, PH s gumou, mix barev. objem: 3 l materiál: plast, guma mix barev - šlehací mísa - guma ve spodní části dobře fixuje mísu na místě - s výlevkou Šlehací mísa plastová - ideální pro Vaše cukrářské kreace - zejména na přípravu krémů a sněhu z bílků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehací mísy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 5907749905731 |
| Hloubka přepravní: | 13,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,15 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 3000 ml |
| Objem přepravní: | 6,40386 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 23,6 cm |
| Typ mísy: | kuchyňská mísa |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 20,1 cm |
| Zařazení - jídelna: | Mísy a dózy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
