mísa šlehací s víkem 2,5l PH CULINARIA
Kód: MA-287267
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mísa šlehací 2,5 l, s víkem, PH, CULINARIA. objem: 2,5 l materiál: plast Šlehací mísá s dvojitým víčkem využijete při šlehání piškotového těsta, krémů, pomazánek, šlehačky nebo sněhu. Je opatřena protiskluzovýmí nožičkami a uchem pro snadnější manipulaci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehací mísy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8591022612101 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,22 kg |
| Objem přepravní: | 9,282 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
