mísa šlehací s víkem 23cm (3,5l) PH s gumou, mix barev
Kód: MA-332201
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mísa šlehací s víkem 23 cm, 3,5 l, PH s gumou, mix barev. objem: 3,5 l průměr: 23 cm materiál: plast mix barev: šedá, béžová, zelená Šlehací mísa s víkem zaručí šlehání bez vystřikování šlehaných potravin, zároveň se skvěle hodí také na kynutí těsta.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehací mísy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8016040020849 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 3500 ml |
| Objem přepravní: | 8,993 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Typ mísy: | kuchyňská mísa |
| Výška přepravní: | 17 cm |
| Zařazení - jídelna: | Mísy a dózy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
