mísa šlehací sada 3díl.(1l,2l,3l) PH mix barev
Kód: MA-370066
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mísa šlehací sada 3díl. (1 l, 2 l, 3 l), PH mix barev. sada obsahuje 3 šlehací mísy o objemu: - 1 l, pr. 17,5 cm - 2 l, pr. 20 cm - 3 l, pr. 22 cm materiál: plast mix barev: růžová, béžová Sada šlehacích mís CULINARIA, mísy jsou nepostradatelným pomocníkem při přípravě pokrmů, které vyžadují přípravu těsta. Mísa je vyrobena z odolného plastu a je opatřena orientančí ryskou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehací mísy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8591022599280 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,255 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 7,774 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
