mísa zadělávací 18cm PH BÍ,ŽL,ZE
Kód: MA-267362
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mísa zadělávací 18 cm, PH BÍ, ŽL, ZE. průměr: 18 cm výška: 7 cm materiál: plast barva: bílá, žlutá, zelená Zadělávací bílá plastová mísa, je nepostradatelným pomocníkem při přípravě pokrmů, které vyžadují přípravu těsta. Mísa je vyrobena z odolného plastu a snadno se udržuje. myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8003507351806 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 2,527 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
