mísa zadělávací 27cm (3,5l) s uchy PH mix barev
Kód: MA-226291
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mísa zadělávací 27 cm (3,5 l) s uchy, PH mix barev. průměr: 27 cm objem: 3,5 l materiál: plast mix barev: bílá, bílý granit, béžový granit Klasická mísa vhodná nejen k zadělávání těsta, ale i třeba k míchání bramborového salátu. Dvě ucha usnadní manipulaci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8594020081559 |
| Hloubka přepravní: | 32,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,162 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 3500 ml |
| Objem přepravní: | 11,19625 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 26,5 cm |
| Typ mísy: | kuchyňská mísa |
| Výška přepravní: | 13 cm |
| Zařazení - jídelna: | Mísy a dózy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
