mísa zadělávací sada 5díl.(18,20,22,24,26cm) PH mix barev
Kód: MA-245539
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Mísa zadělávací, sada 5díl. (18, 20, 22, 24, 26 cm) PH mix barev. 5 dílná sada (18, 20, 22, 24, 26 cm) materiál: plast mix barev: bílá, granit, žlutá, oranžová, zelená Sada zadělávacích misek, které mají mnoho využití, nejen k zadělávání těsta.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8595096911535 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,2 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 62,01 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 5 |
| Šířka přepravní: | 26,5 cm |
| Typ mísy: | kuchyňská mísa |
| Výška přepravní: | 60 cm |
| Zařazení - jídelna: | Mísy a dózy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
