miska 9,5cm, 0,2l, PH MO ICE CULINARIA
Kód: MA-287526
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska CULINARIA 200 ml má v kuchyni široké využití. Je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022605042 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,019 kg |
| Objem přepravní: | 0,5 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
