miska 11,5x11,5cm, 0,6l, PH LATTE CULINARIA
Kód: MA-369938
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 11,5 x 11,5 cm, 0,6 l, PH LATTE, CULINARIA. rozměry: 11,5 x 11,5 cm objem: 0,6 l materiál: plast barva: latte Miska CULINARIA má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022585375 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 1,0985 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
