miska 11x11cm, 0,5l, PH MINT CULINARIA
Kód: MA-337316
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 11 x 11 cm, 0,5l, PH MINT CULINARIA rozměry: 11 x 11 x 6,3 cm objem: 0,5 l materiál: plast barva: mint Miska CULINARIA má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování pokrmů. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí. V nabídce další barvy a velikosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022558027 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,044 kg |
| Objem přepravní: | 0,936 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
