miska 12cm CADIX skleněná BÍ
Kód: MA-287509
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 12 cm, CADIX, skleněná, BÍ. průměr: 12 cm materiál: sklo barva: bílá Miska CADIX je vyrobená z velmi kvalitního tvrzeného skla s vysokou pevností. Miska je vhodná i pro gastro provoz. Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů. Lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 0026102377895 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,15 kg |
| Objem přepravní: | 0,7632 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 5,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
