miska 12cm GLOSSY nerez
Kód: MA-267258
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska GLOSSY pr. 12 cm, nerez. průměr: 12 cm výška: 4,8 cm materiál: nerez tloušťka stěny 0,3 mm hluboká Nerezová hluboká miska GLOSSY. Miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná. myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022206324 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,041 kg |
| Objem přepravní: | 0,8281 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 4,9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
