miska 12cm MICKEY PH do mikrovlnné trouby
Kód: MA-326942
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 12 cm, MICKEY, PH, do mikrovlnné trouby. průměr: 12 cm materiál: plast Miska MICKEY udělá určitě radost každému dítěti. Výhodou plastového nádobí je dobrá omyvatelnost, která zaručí maximální pohodlí při úklidu. Miska je vhodná do mikrovlnné trouby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022549131 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem přepravní: | 0,945 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
