miska 12cm PARMA skleněná BÍ
Kód: MA-368246
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 12 cm PARMA, skleněná BÍ. průměr: 12 cm materiál: sklo barva: bílá Miska PARMA z tvrzeného skla, bílé barvy. Misku lze používat do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Vyrobeno v EU. Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů, je 100% recyklovatelné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8411712559366 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,152 kg |
| Objem přepravní: | 0,648 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
