miska 12cm VIRA skleněná (6ks)
Kód: MA-265689
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska skleněná 12 cm VIRA (6 ks). rozměr: 12 cm materiál: tvrzené sklo balení 6 ks Tato skleněná miska najde své využití téměř v každé domácnosti. Je ideální variantou na polévky, těstoviny, ovesné kaše, ale i další pokrmy. Vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.25 kg |
| EAN: | 8692952064043 |
| Hloubka přepravní: | 36,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,248 kg |
| Objem přepravní: | 7,9935 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 36,5 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
