miska 13,5cm, 0,4l, PH STONE
Kód: MA-259825
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 13,5 cm, 0,4 l, PH STONE. objem: 0,4 l průměr: 13,5 cm materiál: plast barva: granit STONE Praktická plastová miska slouží k podávání kompotů, salátů a jiných pochutin. Vhodná i na suché potraviny, např. piškoty, křupky, müsli apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590394064709 |
| Hloubka přepravní: | 13,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 1,05705 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13,5 cm |
| Výška přepravní: | 5,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
