miska 13,5cm EBRO skleněná BÍ
Kód: MA-326098
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 13,5 cm, EBRO, skleněná, bílá. průměr: 13,5 cm materiál: sklo barva: bílá Miska EBRO z tvrzeného skla, bílé barvy. Misku lze používat do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Vyrobeno v EU. Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů, je 100% recyklovatelné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8411712238865 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,191 kg |
| Objem přepravní: | 1,3328 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 6,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
