miska 13,5cm SPIRÁLA keramická KRÉM
Kód: MA-266155
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 13,5 cm, SPIRÁLA, KRÉM, keramická. průměr: 13,5 cm výška: 8 cm objem: 660 ml materiál: keramika barva: krémová Miska s uchy s dekorem Spirála, je vyrobena z keramiky. Misku lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8591022535585 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,338 kg |
| Objem přepravní: | 2,016 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
