miska 13,7cm PH mix barev (4ks)
Kód: MA-386883
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 13,7 x 6,5 cm, PH mix barev (4 ks). průměr: 13,7 cm výška: 6,5 cm materiál: plast mix barev: červená, zelená, modrá balení: 4 ks Plastová miska má všestranné využití, slouží například k servírování pochutin, sběru drobného zahradního ovoce nebo ke skladování potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8720573426350 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,138 kg |
| Objem přepravní: | 2,058 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
