miska 13cm BASIC skleněná
Kód: MA-187048
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 13 cm, BASIC, skleněná. objem: 450 m průměr: 13 cm výška: 6,3 cm materiál: sklo Miska BASIC je ideální pro servírování předkrmů a dezertů. Má čistý a jednoduchý design s vysokými stěnami a je stohovatelná.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8411712764319 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,235 kg |
| Objem přepravní: | 1,0647 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 6,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
