miska 13cm puntíky ČRV keramická
Kód: MA-268591
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 13 cm, puntíky, keramická ČRV průměr: 13 cm výška: 7,2 cm materiál: keramika barva: červená Červená miska s puntíky. Misku lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8591022290842 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,352 kg |
| Objem přepravní: | 1,2675 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
