miska 13cm SOVY keramická
Kód: MA-369952
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 13 cm, SOVY, keramická. průměr: 13 cm materiál: keramika Miska OWLS je vyrobena z keramiky s dekorem sovy. Miska je vhodná na podávání studených pokrmů, ale také horké polévky. Lze mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022439135 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,285 kg |
| Objem přepravní: | 1,0985 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
