miska 14,3cm PALAS keramická KRÉM
Kód: MA-326244
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 14,3 cm, PALAS, keramická KRÉM. průměr: 14,3 cm objem: 610 ml materiál: keramika barva: krémová Misku lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8590419113580 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,375 kg |
| Objem přepravní: | 1,47 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
