miska 14,5cm DIWALI skleněná ŠE
Kód: MA-267319
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska DIWALI 14,5 cm, skleněná ŠE. průměr: 14,5 cm výška: 8 cm objem: 750 ml materiál: sklo barva: šedá Miska DIWALI je vyrobena z velmi kvalitního skla v šedé barvě s vysokou pevností a odolností při používání. Materiál je vysoce odolný proti poškrábání, otěru nebo tepelnému šoku. Je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů a je 100 % recyklovatelný. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 0883314712575 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,32 kg |
| Objem přepravní: | 1,8 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
