miska 14,5cm MEADOW keramická
Kód: MA-267168
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 14,5 cm, MEADOW, keramická. průměr: 14,5 cm materiál: keramika Miska MEADOW, s krásným květinovým vzorem, se hodí k podávání studených i teplých pokrmů při všedních i svátečních příležitostech. Miska je vhodná do mikrovlnné trouby i myčky. S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022562208 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,278 kg |
| Objem přepravní: | 1,575 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
