miska 14,5cm ZOO PH
Kód: MA-327035
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 14,5 cm, ZOO, PH. průměr: 14,5 cm materiál: plast Plastová miska s dekorem SEA udělá raodst každému dítěti. Výhodou plastového nádobí je dobrá omyvatelnost, která zaručí pohodlí při úklidu. Není vhodné do mikrovlnné trouby, ani do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022485996 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem přepravní: | 0,5625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
