miska 14cm, 650ml MONA porcelánová BÍ
Kód: MA-282234
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 14 cm, 650 ml MONA, porcelánová, BÍ. objem: 650 ml průměr: 14 cm výška: 7 cm materiál: porcelán barva: bílá Porcelánová miska, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Najde své využití při servírování polévky, salátů či jiných pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8592381163747 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 14,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,365 kg |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 650 ml |
| Objem přepravní: | 1,47175 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14,5 cm |
| Typ mísy: | servírovací mísa |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 7 cm |
| Zařazení - jídelna: | Mísy a dózy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
