miska 14cm, 660ml SWEET HOME keramická ŠE
Kód: MA-369974
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 14 cm, 660 ml, SWEET HOME, ŠE keramická. průměr: 14 cm výška misky: 8 cm objem: 660 ml materiál: keramika barva: šedá Miska s dekorem SWEET HOME je vyrobena z keramiky, je vhodná pro podávání různých pokrmů. Misku lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8591022489468 |
| Barva: | šedá |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,438 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 2,016 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
| Zařazení - jídelna: | Mísy a dózy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
