miska 14cm HEART keramická mix barev
Kód: MA-267995
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 14 cm, HEART, mix barev, keramická. průměr: 14 cm výška: 8 cm objem: 660 ml materiál: keramika mix barev: Miska HEART je vyrobena z keramiky, je vhodná pro podávání různých pokrmů. Misku lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8590419112842 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,418 kg |
| Objem přepravní: | 2,016 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
