miska 14cm PARMA skleněná BÍ
Kód: MA-326100
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 14 cm PARMA, skleněná BÍ. průměr: 14 cm materiál: sklo barva: bílá Miska PARMA z tvrzeného skla, bílé barvy. Misku lze používat do mikrovlnné trouby a do myčky na nádobí. Vyrobeno v EU. Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, otěru, tepelnému šoku, je neporézní a tudíž zabraňuje usazování bakterií, udržuje teplotu pokrmů, je 100% recyklovatelné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8411712558826 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,238 kg |
| Objem přepravní: | 1,1925 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 5,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
