miska 14cm SIERA skleněná
Kód: MA-267604
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska skleněná 14 cm SIERA. průměr: 14 cm materiál: sklo Skleněná miska SIERA má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Tvar misky umožňuje skládání misek na sebe a tím zabírají méně místa v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8591022619223 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,22 kg |
| Objem přepravní: | 1,078 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
