miska 14cm TONE nerez
Kód: MA-287511
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska pr. 14 cm, TONE, nerez. průměr: 14 cm výška: 6,7 cm tloušťka stěny: 0,4 mm materiál: nerez Nerezová miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022110881 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,085 kg |
| Objem přepravní: | 1,575 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
