miska 15,2cm LAVENDER porcelánová
Kód: MA-325823
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 15,2 cm, LAVENDER, porcelánová. průměr: 15,2 cm materiál: porcelán bílá glazura s dekorem levandule Porcelánové misky, které jsou díky svému jemnému dekoru velice oblíbené, ale zároveň vhodné do myčky či mikrovlnné trouby. Najde své využití při servírování polévky, salátů či jiných pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8591022351314 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,23 kg |
| Objem přepravní: | 1,28 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
