miska 15,5cm porcelánová BÍ
Kód: MA-268443
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 15,5 cm, porcelánová BÍ. průměr: 15,5 cm materiál: porcelán barva: bílá Kompotová nedekorovaná miska. Miska je vhodná i do gastro provozu, lze jí používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022283059 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,204 kg |
| Objem přepravní: | 1,125 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
