miska 15cm, 750ml PH TRA (2ks)
Kód: MA-387110
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 15 cm, 750 ml PH TRA (2 ks). průměr: 15 cm výška: 7,5 cm objem: 750 ml materiál: polypropylen hmotnost: 35 g barva: transparentní balení: 2 ks Plastová miska pro opakované pužití, ideální na grilování s přáteli či do přírody.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8720573276450 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,068 kg |
| Objem přepravní: | 1,575 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
