miska 16,5cm SUPER VALUE skleněná
Kód: MA-327037
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 16,5 cm, SUPER VALUE, skleněná. průměr: 16,5 cm Skleněná miska je vyrobena z čirého, hladkého skla a svým kónickým tvarem umožňuje skládat misky na sebe. Jednotlivé kusy do sebe perfektně zapadají a zabírají minimum místa v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8591022583173 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,41 kg |
| Objem přepravní: | 1,6128 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 6,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
