miska 16cm, 0,5l PETRA PH mix barev
Kód: MA-226721
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska PETRA 16 cm (0,5 l) PH mix barev. průměr: 16 cm objem: 0,5 l materiál: plast mix barev: transparentní, transparentní žlutá, transparentní zelená, transparentní modrá Plastová miska má všestranné využití, slouží například k servírování pochutin, sběru drobného zahradního ovoce nebo ke skladování potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594020083263 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,044 kg |
| Objem přepravní: | 2,023 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
