miska 16cm, 0,9l PH TRA
Kód: MA-387117
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 16 cm, 0,9 l, PH TRA. průměr: 16 cm výška: 8 cm objem: 0,9 l hmotnost: 150 g materiál: plast vzhled recyklovaného skla barva: čirá Víceúčelová plastová mísa, která by rozhodně neměla chybět v žádné domácnosti. Silnostěnná mísa slouží pro přípravu jídel a jejich servírování. Průhledný design je dnes velice moderní a u připraveného stolu vypadá mísa výborně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8719202470888 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,141 kg |
| Objem přepravní: | 1,9968 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 7,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
