miska 16cm HARENA skleněná BÍ
Kód: MA-265660
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 16 cm, HARENA, skleněná BÍ. průměr: 16 cm materiál: tvrzené sklo barva: bílá Miska najde své využití téměř v každé domácnosti. Je ideální variantou na polévky, těstoviny a další pokrmy. Vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 883314512960 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,24 kg |
| Objem přepravní: | 1,024 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
