miska 17cm DURALEX skleněná
Kód: MA-232009
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 17 cm materiál: silnostěnné sklo Servírovací miska DURALEX vhodná pro podávání salátů, kompotů, omáček či podobných příloh.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 3550190400885 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,446 kg |
| Objem přepravní: | 4,7124 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 16,8 cm |
| Výška přepravní: | 16,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
