miska 17cm SPIDERMAN PH
Kód: MA-287517
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 17 cm, SPIDERMAN, PH. průměr: 17 cm materiál: plast Miska SPIDERMAN udělá určitě radost každému dítěti. Výhodou plastového nádobí je dobrá omyvatelnost, která zaručí maximální pohodlí při úklidu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022613931 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,7225 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
