miska 18cm GLOSSY nerez
Kód: MA-280042
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska GLOSSY pr. 18 cm, nerez. průměr: 18 cm výška: 6,5 cm materiál: nerez tloušťka stěny 0,30 mm hluboká Nerezová miska GLOSSY, hluboká. Miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná. myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 5900672751222 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 2,0088 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 6,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
