miska 19cm TREVIA skleněná
Kód: MA-267600
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska skleněná 19 cm TREVIA. průměr: 19 cm objem: 1,5 l materiál: sklo Skleněná miska TREVIA má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 8591022602416 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,68 kg |
| Objem přepravní: | 3,61 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
